Czym jest Prestashop?

 

PrestaShop to otwarta platforma dla e-sprzedawców. Pozwala na stworzenie sklepu online, który jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny w działaniu i przejrzysty dla klientów. Połączenie integralnych dodatków z atrakcyjną grafiką zapewnia maksymalny ruch na Twojej stronie. Zakupy stają się szybsze, prostsze i bardziej bezpieczne.

 

Prestashop to:

- rozbudowana platforma handlowa
  Prestashop to profesjonalne narzędzie do prowadzenia internetowej sprzedaży dedykowane wszystkim nowoczesnym firmom, które chcą odnieść sukces. Dzięki swej elastyczności dostosowuje się ono do wszelkiego typu firm oraz typów działalności.

- duża społeczność
  Prestashop to nie tylko sklep, ale i rozbudowana społeczność osób, które wykorzystują, modernizują czy ulepszają ten system. Dzięki swej otwartości rozwiązanie to jest łatwo dostępne i przyjazne dla użytkowników.

- profesjonalne szkolenia
  Prestashop to profesjonalizm, który jest przekazywany osobom pragnącym mieć swój wkład w rozbudowę i unowocześnianie tego systemu. Dzięki temu sklep rozwija się dynamicznie szkoląc nowych ekspertów.

- wsparcie eksperckie
  Prestashop to również wpsarcie dla początkujących użytkowników. Poza rozbudowaną, otwartą społecznością porady są również udzielane przez specjalnie powołany zespół ekspertów.

- mnóstwo agencji web
  Prestashop to społeczność - również patrząc przez pryzmat certyfikowanych agencji webowych. My jesteśmy taką agencją - gotowi wdrażać nawet niekonwencjonalne rozwiązania.

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81