Dla Państwa wygody oprogramowanie firmy NOVITUS podzielone zostało na kategorie dobrane do Państwa działąlności oraz potrzeb:

Restauracje

Oprogramowanie serii SOGA - do obsługi i zarządzania gastronomią oraz wszelkimi procesami w ramach tego typu działalności gospodarczej. SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. 

Czytaj dalej

 

 

 

Hotelarstwo

Oprogramowanie serii SOHO dedykowane jest firmom branży hotelarskiej gwarantując możliwośc naliazy oraz nadzorowania procesów zarządzających takie przedsiębiorstwa.Jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w obiektach o różnym charakterze.

Czytaj dalej

 

 

 


Salon odnowy

Oprogramowanie serii SOSPA dedykowane jest dla wszelkiego typu salonów odnowy biologicznej. Zostało ono skonstruowane tak aby w pełni zaspokoić potrzeby menadżerskie, kontrolne oraz analityczne właścicela firmy.

Czytaj dalej
 
 
 
 
 
 

Sklep

Oprogramowanie PC Market pomaga w zarządzaniu oraz obłudze potrzeb sklepów, sieciach sklepów, a nawet hurtowniach. Dzięki wdrożeniu nowoczesnej technologii jest to program elastyczny, nowoczesny i niezwykle wydajny.

Czytaj dalej

 

 

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81