wms-logo

WAPRO WMS

 

WAPRO WMS to w pełni zintegrowana z systemami ASSECO WAPRO platforma służąca do zarządzania magazynem definiowanym jako Magazyn Wysokiego Składowania. Pozwala ona zatem na monitorowanie obiegu towaru począwszy od jego przyjęcia na magazyn aż po jego wydanie śledząc stale jego lokalizację, stan czy też sposób przechowywania. Oprogramowanie WAPRO WMS to również wielojęzyczny panel zarządzający, możliwość obsługi kolektorów czy dostosowanie do urządzeń mobilnych.

Czyni to z niego kompleksową i nowoczesną aplikację, która, co istotne, jest obsługiwana przeglądarkowo. W praktyce oznacza to większe bezpieczeństwo przechowywanych danych, możliwość dokonywania zmian, czy śledzenia towarów z każdego miejsca na świecie oraz odciążenie budżetu, poprzez unikanie dodatkowych kosztów związanych z:

 • automatyzacją procesów magazynowych
 • zarządzaniem obrotem towarów
 • inwestowaniem w rozbudowane systemy
 • rozbudową zaplecza technicznego
 • dokumentowaniem i analizowaniem stanu magazynu
 • współdzieleniem powierzchni magazynowej

 

 

 

WMS - menu

ryc. 1 Menu główne

 

 

WMS - lista artykułów

ryc. 2 Lista artykułów

 

 

WMS - lista kontrahentów

ryc. 3 Lista kontrahentów

 

 

WMS - lista dok magazynowych

ryc. 4 Lista dokumentów magazynowych

 

 

WMS - widok lokalizacji

ryc. 5 Widok lokalizacji

 

 

WMS - lista usług

ryc. 6 Lista usług

 

 

WMS - lista ozliczania kosztów

ryc. 7 Lista rozliczania kosztów

 

 

WMS - kompletacja

ryc. 8 Moduł kompletacji

 

 

WMS - moduł zestawień magazynowych

ryc. 9 Moduł zestawień magazynowych

 

Moduł ten to również:

 • Aplikacja magazynowa on-line

Dla wielu firm stał się błyskawicznie podstawowym środkiem komunikacji z klientami, do ich obsługi niezbędnym narzędziem staje się aplikacja magazynowa online działająca przez przeglądarkę internetową.
Oprogramowanie SoftwareStudio to nie jest zwykła witryna www z możliwością prezentowania treści, to aplikacja magazynowa online w technologii ASP.net wykorzystująca bazę danych MS SQL Server w wersji 2008 lub nowszą. Aplikacja magazynowa online pozwala na korzystanie przez użytkownika z funkcjonalności podobnej do standardowej aplikacji Windows instalowanej na stacji roboczej. Aplikacje WEBowe (www) to rozwiązania informatyczne pozwalające na pracę za pomocą przeglądarki internetowej. ASP.NET – rozwiązanie stworzone przez Microsoft, służący do budowania dynamicznych stron internetowych, aplikacji internetowych i XML-owych usług sieciowych. ASP.NET jest częścią platformy .NET. Aby móc korzystać z aplikacji magazynowej online, należy mieć odpowiednią ilość dostępnego miejsca na dysku jakiegoś serwera WWW, na którym umieścimy naszą aplikację świadczącą usługi poprzez Internet. W systemie Windows taką usługę można uruchomić instalując Internet Information Services (IIS Server).

 • Multi language

Elastyczność i dostępność rozwiązań internetowych powoduje, że z programu magazynowego WMS.net korzystać mogą nie tylko pracownicy magazynu, ale również klienci logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową.

 • Awiza dostawy towaru

Dokument wysyłany do klienta, informujący o zbliżającej się dostawie to awizo dostawy towaru. Program magazynowy pozwala na rejestrowanie dokumentów awizacji przez przeglądarkę WWW.

 • WMS Windows Mobile

Program WMS mobile to dedykowane rozwiązania dla Windows Mobile zainstalowane na terminalu radiowym.

 • Android WMS

Aplikacja ta to program magazynowy dostępny na urządzenia z systemem Android.

Dowiedz się więcej o tym produkcie!

 

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81