Evital sklep zielarsko-medyczny

Wdrożenie systemu WF-Mag Win Prestiż Plus, integracja z Prestashopem i spedycją

Firma Evital od ponad 20 lat zajmuje się promocją naturalnych metod leczenia oraz dystrybucją naturalnych suplementów diety, ziół oraz żywności ekologicznej. W firmie powstała potrzeba dokładnego śledzenia sprzedaży, obrotów i stanów magazynowych w trzech sklepach stacjonarnych, integracji ze sklepem internetowym oraz firmą spedycyjną.

Firma Imag zaproponowała wdrożenie systemu WF-Mag w wersji Prestiż Plus jako podstawowego narzędzia pracy w Zielarni Evital. Dodatkowo wdrożone zostały moduły uzupełniające funkcjonalność rozwiązań Asseco WAPRO. Integrator WF-Mag <-> Prestashop służy do eksportu danych do sklepu internetowego i importu zamówień ze sklepu do programu sprzedażowo-magazynowego WF-Mag. Moduł integracji ze spedytorem FedEx w pełni obsługuje automatyczne generowanie listów przewozowych do zamówień i wysyła numery przesyłek do sklepu internetowego, w celu poinformowania Klienta.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Sklep internetowy Kadimodo

Integracja oprogramowania WF-Mag ze sklepem internetowym Prestashop
Firma Mafoi prowadzi sprzedaż ubrań i akcesoriów dla dzieci za pośrednictwem sklepu internetowego www.kadimodo.com. Oferowane produkty pochodzą od producentów i dostawców spełniających standardy wysokiej jakości i ładnego wzornictwa. Firma w ofercie posiada ubranka dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat. 

Oprogramowanie Asseco WAPRO w wersji Prestiż PLUS od lat świetnie odpowiada potrzebom firm z sektora MŚP, a taką jest właśnie Mafoi Sp. z o.o. Oprogramowanie pozwoliło usprawnić zarządzanie dokumentami magazynowymi i procesami sprzedaży, przez co ułatwiło kontrolę i automatyzację wielu czynności. Wdrożony został również integrator WF-Mag <-> Prestashop z obsługą cech dodatkowych. Integrator synchronizuje bazę towarów w programie WF-Mag ze sklepem internetowym, eksportuje towary wraz z cenami, opisem, zdjęciami, jednostkami i stanami magazynowymi na sklep, a importuje zamówienia wraz z danymi kontrahentów, informuje o złożonych zamówieniach i automatycznie tworzy dokumenty handlowe i magazynowe do zamówionych towarów.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Biurpap

Moduł paczkowania i moduł planowania tras w firmie Biurpap z Łodzi
Firma Biurpap od 1992 roku specjalizuje się w obsłudze korporacji międzynarodowych, sieci handlowych, jednostek strefy budżetowej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Nadrzędnym celem firmy jest dostarczanie materiałów biurowych, eksploatacyjnych oraz chemicznych do biur spełniając wszelkie potrzeby Klientów.

W związku ze stałym rozwojem firmy potrzebne było oprogramowanie umożliwiające dostosowanie funkcji do indywidualnych potrzeb użytkowników. Firma Biurpap zdecydowała się na zakup systemu WF-Mag w wersji Prestiż kilka lat temu mając pewność, że program można rozwijać wraz z rozwojem firmy. Właśnie zakończyło się wdrożenie dedykowanego dla Klienta Modułu Paczkowania, a także całej gamy tabel dodatkowych i gniazd rozszerzeń. System bardzo dobrze się sprawdza spełniając oczekiwania użytkowników, potwierdzając tym samym wybór właściwego oprogramowania.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

 

Anvis

Moduł planowania produkcji w firmie Anvis
Firma Anvis specjalizuje się w projektowaniu i produkcji materiałów reklamowych wspierających sprzedaż. Tworzą POS, stojaki reklamowe, ekspozytury, displaye z takich materiałów jak: metal, szkło, tworzywa sztuczne, drewno i inne. Obsługują wiele znanych produktów i rozpoznawanych marek.

Indywidualne dostosowanie programu do specyfiki pracy, polegające na wdrożeniu dedykowanego rozwiązania Anvis Planowanie Produkcji w WF-Magu, pozwoliło racjonalnie planować dostawy i określać optymalną produkcję. Moduł automatycznie tworzy w WF-Magu zamówienia do konkretnych dostawców na poszczególne komponenty, potrzebne do kompletacji zlecenia od klienta. Pozwala planować wielkość produkcji w kalendarzu i tam również dokonywać edycji planów produkcyjnych.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

 

meblepumo.pl

 Interopal Sp. z o.o.  sklep meblepumo.pl
Interopal to firmą od blisko 10 lat zajmującą się importem, dystrybucją  i sprzedażą mebli. Jedną z gałęzi działalności firmy jest sklep internetowywww.meblepumo.pl
Wizją firmy jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. Realizują ją oferując szeroki asortyment produktów wyposażenia wnętrz na platformie łatwego i bezpiecznego sklepu internetowego. Rzetelna obsługa, czytelna i przyjazna nawigacja po sklepie internetowym oraz dobra oferta to narzędzia do realizacji celu jakim jest zadowolenie klienta.

Prace wdrożeniowe objęły aktualizację i rozbudowę programu WF-Mag do wersji Prestiż Plus wraz z uruchomieniem dodatkowych stanowisk. Program sprzedażowo-magazynowy został wzbogacony o dodatkowe raporty zgodnie z wymaganiami związanymi ze specyfiką pracy w firmie Interopal. Klient zdecydował się również na system finansowo-księgowy WF-FaKir w wersji Biznes.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Sunnyline Computers Products Poland Sp. z o.o. - akcesoria komputerowe
Sunnyline Computer Products Poland sp. z o.o. jest producentem, dystrybutorem oraz importerem akcesoriów komputerowych własnych marek: Sunnyline, DigitalBox, Circle i innych. Dodatkowo jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu sieciowego marki TP-LINK oraz wyłącznym dystrybutorem sprzętu do budowy sieci pasywnych marki LINKBASIC, urządzeń sieciowych marki 8level, specjalistycznych urządzeń do monitoringu IP marki Micronet oraz wysokiej klasy systemów akustycznych marki Microlab Technology.

Wdrożone zostały programy Wf-Mag w wersji Prestiż PLUS dla Windows na kilku stanowiskach oraz WF-Analizy w wersji Prestiż na dwóch stanowiskach. Dokonano także aktualizacji wcześniej nabytego oprogramowania WF-Mag w wersji Prestiż PLUS dla Windows na trzynastu stanowiskach. Proces wdrożenia przebiegł sprawnie i bez zakłóceń. Sunnyline jest bardzo zadowolona z jakości wykonanych przez firmę IMAG Dariusz Biliński usług.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Biuro Rachunkowe Sylwia Kępkowska

Firma Imag Dariusz Biliński – Dystrybutor oprogramowania Asseco WAPRO dokonała wdrożenia oprogramowania WF-KaPeR, WF-GANG i WF-bEST w Biurze Rachunkowym Sylwia Kępkowska dostarczając tym samym profesjonalne narzędzia pracy.

Biuro Rachunkowe Sylwia Kępkowska jest nowa firmą, powstało w sierpniu 2011r. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości oraz obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu i wielkości. Wdrożenie objęło 3 programy z oferty Asseco WAPRO: program WF-KaPeR w wersji BIURO dla Windows służący do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów, WF-GANG w wersji BIZNES 30 dla Windows do obsługi kadrowo-płacowej i WF-bEST w wersji BIZNES 100 dla Windows do ewidencji środków trwałych. Prace wdrożeniowe przebiegły szybko i profesjonalnie.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Obornicki Ośrodek Kultury

Firma Imag Dariusz Biliński dokonała wdrożenia oprogramowania Asseco WAPRO w Obornickim Ośrodku Kultury. Obornicki Ośrodek Kultury był już klientem firmy IMAG i użytkownikiem oprogramowania Asseco WAPRO. Zadowolony zarówno z oprogramowania, jak i świadczonych usług wdrażania i wsparcia serwisowego, Ośrodek po raz kolejny skorzystał z tych usług.

Obornicki Ośrodek Kultury jest instytucją ze sfery budżetowej. Rozpoczął swoją działalność w 1969 roku. Prowadzi szeroką ofertę sekcji i zespołów zainteresowań. Jest organizatorem wielu wystaw, koncertów, recitali, zabaw i konkursów. Ośrodek stwarza dzieciom i młodzieży,  poprzez uczestnictwo w sekcjach i kołach zainteresowań ,  możliwość  rozwijania  zdolności  w dziedzinie  muzyki, teatru, fotografii, plastyki, tańca, ceramiki, a także filmu.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Freeway

Firma FreeWay zajmuje się dystrybucją sprzętu do uprawiania sportów ekstremalnych. W ich ofercie znajdują się produkty dla dyscyplin takich jak:windsurfing, kitesurfing, skateboard, snowboard, narty, mountainbike i wszelkie inne odmiany sezonowe tych sportów.

Wdrożone objęło aktualizację oprogramowania WF-Mag w wersji Prestiż na czterech stanowiskach. W związku z rozwojem firmy zdecydowano się również na nowy program WF-Analizy do tworzenia wszechstronnych, szybkich i dynamicznych analiz w postaci zestawień tabelarycznych oraz czytelnych wykresów. Proces wdrożenia przebiegł sprawnie i bez zakłóceń. Firma FreeWay jest bardzo zadowolona z jakości wykonanych przez firmę IMAG usług.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Witmax - sklep Fitness.Shop.pl
Firma Witmax działa od 2006 roku. Zajmuje się sprowadzaniem, sprzedażą i doradztwem w zakresie doboru i korzystania ze sprzętu sportowego. Priorytetem firmy jest doskonała obsługa klientów dzięki świetnej jakości sprzętowi i kompetentnej obsłudze.

 

W związku z rozwojem firmy w kwietniu 2011 roku firma dokupiła oprogramowanie Asseco WAPRO WF-Mag w wersji Biznes dla Windows do obsługi filii. Po raz kolejny wdrożeniem zajęła się firma IMAG Dariusz Biliński, gwarantując wsparcie w razie wystąpienia problemów z obsługą oprogramowania.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Biuro Rachunkowe Małgorzata Śmichurska

Wdrożenie systemu Asseco WAPRO wspomagającego finansowo-księgową obsługę firm w Biurze Rachunkowym Małgorzata Śmichurska 

Biuro Rachunkowe Małgorzata Śmichurska zajmuje się kompleksową finansowo-księgową obsługą szerokiego grona klientów. Prowadzi działalność od 1994 roku, a od 2007 roku korzysta z oprogramowania Asseco WAPRO. Dzięki wdrożeniu oprogramowania WF-FaKir do prowadzenia księgowości Biuro może świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.  

 

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

 

Hurtownia artykułów biurowych EMIKA


Hurtownia Artykułów Biurowych i Opakowań "EMIKA" SuperBiuro.

Pełne wykorzystanie "mobilności" oprogramowania WAPRO i Mistral.

 

Hurtownia "Emika" od kilku lat w rejonie Turku jest wiodącą firmą w zakresie zaopatrzenia biur, przedsiębiorstw i sklepów w artykuły biurowe, chemię i opakowania.

W celu zapewnienia jeszcze lepszej obsługi naszych Klientów zakupiliśmy również oprogramowanie WF-MAG i WF-Mag Mobile 2 do mobilnej sprzedaży, w które wyposażyliśmy naszych kierowców. Dzięki temu mogą profesjonalnie obsługiwać Klientów wystawiając FV sprzedaży, przyjmując płatności czy dysponując w pełni bieżącymi informacjami m.in. dotyczącymi stanów magazynowych.

Zainteresowała nas także oferta internetowego systemu sprzedaży i obsługi Klienta Mistral Business B2B. Skorzystaliśmy z niej i okazała się trafionym wyborem, gdyż pozwoliła w pełni zautomatyzować obsługę zamówień klientowskich składanych przez Internet. Program współpracuje z systemem WF-Mag, dzięki czemu szybkość realizacji zamówień znacznie się poprawiła.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Księgarnia Obsługa Konsygnacji

Hurtownia książek LIBER" i księgarnia "Biały Kruk"

Obsługa konsygnacji, raportowanie stanów i sprzedaży z wszystkich magazynów po producencie, zwroty i wszystkie operacje typowe w handlu książką stały się proste!

 

Hurtownia Książek Liber i Księgarnia Biały Kruk mieści się w Poznaniu. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą książek dla dzieci, podręczników szkolnych, beletrystyki, map, albumów, słowników. Jesteśmy przedstawicielem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Masarnia Tradycyjna „WIEJSKA CHATA” mieszcząca się w Chodzieży specjalizuje się w wyrobie zdrowych wędlin w oparciu o staropolskie receptury bez konserwantów, barwników czy sztucznych dodatków.

Dystrybutor oprogramowania Asseco WAPRO, firma IMAG Dariusz Biliński zrealizowała wdrożenie systemu WF-Mag oraz dostosowanie oprogramowanie PSION do indywidualnych potrzeb Masarni Tradycyjnej „WIEJSKA CHATA”.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Bemars Recykling Pojazdów

Wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania firmą marki Asseco WAPRO w firmie BEMARS Przedsiębiorstwo Recyklingowe

 

Wdrożony w firmie BEMARS Przedsiębiorstwo Recyklingowe zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem Asseco WAPRO stanowi wszechstronne i uniwersalne narzędzie i jest istotnym wsparciem w funkcjonowaniu firmy.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Wdrożenie Medicia LTD

Wdrożenie WF-Mag w firmie działającej na rynku angielskim w branży leków
Wdrożenie programu WF-Mag - Sprzedaż i magazyn w firmie Medicia Ltd. działającej na rynku angielskim w branży leków”.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego


Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wykorzystuje oprogramowanie Asseco WAPRO

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wykorzystuje oprogramowanie Asseco WAPRO w celu usprawnienia zarządzania dokumentami finansowymi i magazynowymi.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Palmiarnia Poznańska


Palmiarnia Poznańska używa Asseco WAPRO

Oprogramowanie Asseco WAPRO: ewidencja środków trwałych i amortyzacji WF-bEST oraz sprzedaż i magazyn WF-Mag pozwoliły skuteczniej zarządzać towarami i środkami trwałymi w Palmiarni Poznańskiej, największej w Polsce placówce botanicznej.

 

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Firma rolno-budowlana ALU-NAR

Firma rolno-budowlana ALU-NAR
Wdrożenie oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego pracę firmy ALU-NAR

Firma ALU-NAR jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą branży rolno-budowlanej. Istnieje na rynku już od 1997 roku. Zajmuje się produkcją narożników aluminiowych i akcesoriów budowlanych. Specjalistyczny sprzęt w połączeniu z doświadczoną załogą gwarantuje dobrą jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz terminowość dostaw.

Czytaj na Asseco WAPRO

 

 

Biuro Rachunkowe Vindex

Biuro Podatkowo-Prawne Vindex

Wdrożenie aktualizacji oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego pracę Biura Rachunkowego Vindex

 

Biuro korzysta z oprogramowania Asseco WAPRO od 2006 roku. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdziło, dlatego korzystają z systemów Asseco WAPRO do dzisiaj. Wdrażaniem poszczególnych programów, a także wsparciem w razie problemów od początku zajmuje się firmie IMAG Dariusz Biliński.

Czytaj na Asseco WAPRO

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81