Zostań naszym Partnerem!

IMAG Dariusz Biliński to profesjonalna i sprawdzona firma. Zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. Ponadto zapewniamy solidne i szybkie wsparcie w razie występowania problemów związanych z obsługą systemu.
 

W związku z dynamicznym rozwojem, jak i ambitnymi planami pragniemy nawiązać współpracę z firmami informatycznymi z branży IT zainteresowanymi sprzedażą oprogramowania marki Asseco WAPRO na uatrakcyjnionych warunkach.

Nowym Partnerom oferujemy dogodne warunki współpracy:

  • Atrakcyjne warunki handlowe
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach autoryzacyjnych
  • Bezpłatne szkolenia handlowe
  • Bezpłatny hot-line
  • Materiały reklamowe
  • Pomoc w pokazach programu
  • Pomoc we wdrożeniach

 

Posiadamy bogatą bazę przykładowych modeli wdrożeń i dodatków
Obsługujemy bardzo różnorodnych Klientów z charakterystycznymi, branżowymi potrzebami, które im bardziej specyficzne, tym ciekawszym są dla nas wyzwaniem. Nie boimy się trudnych, skomplikowanych dostosowań i gwarantujemy pełne wsparcie w przypadku, gdy nasz Partner napotka przy wdrożeniu trudności, z którymi sam nie będzie mógł się uporać.
 

 

Dogodne warunki handlowe
Swoim Partnerom jesteśmy w stanie przedstawić bardzo atrakcyjną ofertę współpracy, którą w Asseco WAPRO osiągnęliby dopiero przy odpowiedniej długości współpracy i wynikach sprzedażowych. Dzięki temu wszyscy zyskujemy!

 

 

 

Możliwość szkoleń autoryzacyjnych
Nie wymagamy od Partnerów wcześniejszego odbycia szkoleń z obsługi i sprzedaży oprogramowania Asseco WAPRO, ale oczywiście dajemy taka możliwość osobom zainteresowanym Nie przeprowadzamy żadnych testów, które wymagałyby od naszych Partnerów poświęcenia dużej ilości zarówno czasu, jak i pieniędzy.

 

 

Bezpłatne szkolenia handlowe
Choć nie kontrolujemy jaki stan wiedzy o oprogramowaniu Asseco WAPRO posiadają nasi Partnerzy, to jednak zależy nam na Ich rozwoju. Właśnie dlatego organizujemy cykliczne, co ważne bezpłatne szkolenia dla wszystkich naszych Partnerów. Posiadamy bogatą wiedzę, którą systematycznie aktualizujemy, by zawsze profesjonalnie doradzać i pomagać, chcemy również przekazać ją naszym Partnerom.

 

 

Bezpłatny HOT-LINE
Podczas sprzedaży, jak i wdrażania nowego oprogramowania pojawia się wiele pytań. Nasi Partnerzy nie muszą znać odpowiedzi na wszystkie, dlatego służymy pomocą telefoniczną, którą świadczymy bezpłatnie zarówno naszym Partnerom, jak i Klientom. Nie chcemy jednak przejmować Klientów, co pragniemy zaznaczyć już na początku współpracy!

 

 

Materiały reklamowe
Dostarczamy naszym Partnerom pełną gamę materiałów reklamowo-informacyjnych, które znacznie ułatwiają sprzedaż i pomagają zbudować pozytywne relacje z Klientem. Są to produkty wysokiej jakości, tak jak oprogramowanie, którego dotyczą. Dla nas ważna jest całość odczuć Klienta, dlatego staramy się Go nie zawieść na żadnym polu współpracy.

 

 

Pomoc w pokazach programu
Mamy bogate doświadczenie w sprzedaży oprogramowania Asseco WAPRO, co za tym idzie prezentacja pokazów programów nie ma dla nas tajemnic. Odpowiednia treść przekazu i przedstawienie wszystkich istotnych funkcji jest tu niezwykle istotne. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe zadanie, dlatego chętnie i konkretnie pomagamy w takich pokazach. Możecie na nas liczyć!

 

 

Pomoc we wdrożeniach
O ile prezentacja oprogramowania wymaga pewnego przygotowania, o tyle podczas wdrażania mogą wystąpić sytuacje, których nie da się przewidzieć. Nie jest to zjawisko częste, gdyż wdrożenia z reguły przebiegają szybko, jednak może się zdarzyć. Podobnie w sytuacji, gdy Klient wyraża indywidualne oczekiwania, naszym i Państwa zadaniem jest je spełnić.

 

Jeśli wyrażasz zainteresowanie współpracą z nami lub masz jakieś pytania – zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81