O systemie Mistral B2B

 

O systemie Mistral B2B Mistral Business B2B to obecna na rynku od 2007 roku zaawansowana platforma zamówień internetowych ściśle zintegrowana z programem Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows. Jest to system B2B o bardzo bogatej funkcjonalności. Umożliwia kompleksową obsługę Klientów każdej hurtowni, producenta, importera, dostawcy usług cyklicznych czy dystrybutora.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SYSTEM MISTRAL B2B?

Za licencję systemu Mistral Business B2B płacisz tylko raz i na zawsze staje się ona Twoją własnością. Do Ciebie należy wybór czy skorzystasz z naszego profesjonalnego hostingu czy zainstelujesz aplikację na własnym serwerze. Cenimy sobie Twoją prywatność i bezpieczeństwo, dlatego Twoja baza danych należy tylko i wyłącznie do Ciebie bez względu na to gdzie się znajduje.

Gdy będziesz potrzebował nowej funkcji programu możesz wpłynąc na rozwój naszego systemu, z którego korzysta obecnie ponad 200 firm w całym kraju! Mistral Business B2B obsługuje codziennie setki tysięcy Klientów, którzy codziennie składają tysiące zamówień.

zamówieńNie musisz się już więcej martwić o stabilną pracę - to my dbamy o to, aby nasze oprogramowanie było kompatybilne z każdą wersją Asseco WAPRO WF-Mag (także z wersjami starszymi). Nasza aplikacja działa w trybie pełnego online bez dodatkowego i często zawodnego oprogramowania do synchronizacji danych.

 

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81