Magento

magento logo


Sprzedaż w Internecie w oparciu o technologię Magento to efektywne i profesjonalne rozwiązanie dla sklepów oferujących masową liczbę produktów. Jako dealer Magento zajmujemy się wdrożeniami sklepów na nowoczesnej platformie, tworzymy moduły dedykowane oraz integrujemy je z zewnętrznymi systemami obsługi. Dlaczego warto wybrać nasze usługi i zbudować sklep oparty o Magento?

 

 

Oto najważniejsze fakty:

  1. Funkcjonalność średnich lub dużych e-sklepów w technologii Magento to liczne dodatki, moduły, rozszerzenia i aplikacje. Dzięki temu sklep jest elastyczny, szybko się rozwija i może obsługiwać tysiące klientów.
  2. tern Łatwe zarządzanie sklepem. Platforma pozwala zdefiniować dowolną licznę kategorii i produktów, przydzielić promocyjne ceny, edytować znaczniki, zdjęcia, opisy oraz zarządzać stanami magazynowymi z jednego panelu administracyjnego. Magento umożliwia przydzielenie uprawnień wielu administratorom, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla większych firm prowadzących sprzedaż międzynarodową. Funkcja Multistore to zarządzanie nawet kilkoma sklepami z jednego paneluadministracyjnego.
  3. Nowoczesny sklep będzie dopasowany do modelu biznesowego Twojej firmy. Identyfikacja sklepu z marką umocni jej wizerunek w sieci, atrakcyjna i przejrzysta grafika zachęci klientów do zakupów.
  4. tern Integracja z systemami zewnętrznymi. Sklep zbudowany na technologii Magento może być kompatybilny z systememi aukcyjnymi, obsługą magazynu, bazą klientów, systemami dostaw, płatności czy newsletterem. To przyspiesza i automatyzuje procesy sprzedaży, oszczędza czas oraz zapewnia wyższe zyski.
  5. Wsparcie marketingowe Magento wykorzystuje potencjał mediów społecznościowych, urządzeń mobilnych i integracji z popularnymi porównywarkami cen. Połączenie sklepu, np. z Facebookiem to przyciągnięcie nowych klientów i darmowa promocja w sieci.
  6. Minimalizacja kosztów. Magento działa na dwóch licencjach. Pierwsza to licencja Open Source, która nie wymaga opłat abonamentowych - utrzymanie sklepu jest darmowe. Druga, przeznaczona dla dużych i szybko rozwijających się przedsiębiorstw jest płatnym narzędziem e-commerce. Obie są inwestycją, która przynosi maksimum zysków.
  7. Otwarta polityka. Magento to technologia, która stale się rozwija. Z innowacji dla branży e-commerce tworzonych przez inżynierów z całego świata korzystają największe marki, jak Samsung czy T-Mobile.

Funkcje

Magento to otwarta platforma e-commerce, dzięki której zarządzanie sklepem online staje się proste, a transakcje płatnicze są szybkie i bezpieczne. Korzystając z naszej oferty - certyfikowanego developeraMagento - otrzymasz kompleksową usługę zaplanowania, zbudowania i uruchomienia sklepu internetowego na platformie oraz jego integrację z programami zewnętrznymi. Nasi specjaliści stworzą moduły dedykowane dla każdego e-biznesu oraz zadbają o jego funkcjonalne rozszerzenia.

Pomoc Magento

Oferujemy kompleksową pomoc przy wdrażaniu sklepów Magento. Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81