Nasza nowa strona internetowa

Z wielką przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej witryny internetowej. Przejdź do naszej nowej strony internetowej i zapoznaj się z obecną ofertą klikając w link:  https://imag-software.pl/
Zamieszczono 2022-06-02 przez Administrator

 

Ruszyła Platforma biznesowa abStore B2B

abStore B2B jest nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na tworzenie platformy biznesowej do handlu internetowego z Twoimi partnerami, przygotowanym przez Asseco WAPRO i w pełni zintegrowanym z programem WF-Mag dla Windows – Sprzedaż i magazyn.  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie zapraszamy serdecznie na stronę jemu poświęconą
Zamieszczono 2015-04-09 przez Administrator

 

Koniec wsparcia dla SQL Server 2005

Informujemy iż z końcem kwietnia 2015 roku zakończymy wsparcie dla Microsoft SQL Server 2005 w związku z opublikowaniem w kwietniu 2014 roku Microsoft SQL Server 2014. Wersja ta wprowadza wiele nowych funkcji pozwalających przyspieszyć działanie systemów opartych o bazę danych jak również zwiększyć ich bezpieczeństwo. 
Zamieszczono 2015-02-01 przez Administrator

 

Nowelizacja przepisów prawnych

Wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego zmianie ulegną przepisy prawne. Oznaczać to będzie pojawienie się nowej wersji programów ASSECO.
Pełną listę zmian zobaczyć mogą Państwo tutaj
Zamieszczono 2014-12-10 przez Administrator

 

Oprogramowanie Asseco WAPRO zintegrowane z systemem wysyłania SMS

Firma Infobip zintegrowała system powiadomień SMS z rozwiązaniem Asseco WAPRO Sprzedaż i Magazyn WF-Mag wspierającym działalność handlową małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wdrożeniu tej funkcjonalności użytkownicy Asseco WAPRO począwszy od wersji 7.92.0 mogą wysyłać bezpośrednio z programu krótkie wiadomości tekstowe do swoich partnerów biznesowych. Usługa oferowana jest w modelu pre-paid i nie wymaga opłacania stałego abonamentu. 
Zamieszczono 2014-10-12 przez Administrator

 
Starsze posty:
 

Nowe programy linii ASSECO WAPRO!!!

abStore to najnowsze rozwiązanie dla użytkowników systemu WF-Mag, którzy chcą rozszerzyć swoją dotychczasową działalność handlową zakładając sklep internetowy. Pełna synchronizacja sklepu z WF-Magiem to znaczne ułatwienie zarówno przy tworzeniu sklepu, jak i późniejszej obsłudze sprzedaży.
Najistotniejszy w tym rozwiązaniu jest fakt, że zarówno WF-Mag, jak i abStore są produktami Asseco WAPRO, co jest swego rodzaju gwarancją spójności systemów. W przypadku aktualizacji jednego produktu Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z modyfikacją mechanizmów integracyjnych bądź funkcjonalnosci sklepu internetowego.
Zamieszczono 2012-11-18 przez Administrator

Sprzedaż potwierdzana osiągnięciami

Z nieukrywaną dumą pragniemy poinformować o szczególnym wyróżnieniu, którym zostaliśmy odznaczeni. Przyznana nam Nagroda za Kompetencje Potwierdzone Opiniami Klientów, tym samym uznanie za Najlepszy Serwis Asseco Wapro w Polsce sprawiło nam ogromną radość. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i współpracę, której wynikiem jest to wyróżnienie. Dzięki Wam ciągle się rozwijamy wychodząc naprzeciw nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.
Zamieszczono 2012-06-10 przez Administrator

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Sycowska 49

60-003 Poznań

tel. 61 867 22 81